Anasayfa » Sosyal Tesisler
 •  


  Sonsuz havuz şeklinde inşa edilmiş tatlısu havuzumuz tüm misafirlerimizin hizmetindedir.

 •  


  Kahvaltıdan sonra kızgın güneşten uzaklaşmak, akşam yemeğinden sonra dostlarla sohbet etmek, güzel bir maç izlemek ya da oyun oynamak için 365 gün hizmetinizde olan Siesta Salon'u kullanabilirsiniz. 3 cephesi camla kaplı Siesta, kesintisiz deniz manzarası ve yazın serin, kışın sıcak ortamıyla Otelimizin en keyifli köşelerinden biridir.

 •    Otel kompleksinin geneli gibi yıl boyu hizmetinizde olan kapalı à la carte restoranımız 120 kişi kapasitesiyle aile yemeklerinizde olduğu gibi grup yemekleri ve toplantılara da müsaittir. Restoranımız toplantı esnasında oditoryuma dönüştürülerek profesyonel teknik ekipmanlarıyla tüm mültimedya ihtiyacınızı karşılayabilmektedir. Her iki restoranımızda da en az 20 yıl deneyimli, ödüllü aşçılar çalışmaktadır.

 •    Bahar ve yaz aylarında hizmet veren à la carte Deniz Restoran & Bar esşiz bir deniz, günbatımı ve dolunay manzarası ile birlikte Akdeniz ağırlıklı dünya mutfağından özel lezzetler sunmaktadır. 200 kişi kapasiteli restoranımızda mesleğinde en az 20 yıl tecrübeli aşçılar yemeğinizi hazırlarken uzman barmenlerimizin hazırlayacağı iştah açıcı kokteyller ile Ege'nin tadını çıkarabilirsiniz.

 •  


  Bodrum'da tatilin olmazsa olmazı tabiiki deniz. Deniz kıyısındaki kum&çakıl, ahşap ve çim olmak üzere üç ayrı güneşlenme alanımız tüm zevklere ayrı ayrı hitap ediyor. Mavi bayraklı denizimiz olanca temizliği ve berraklığıyla size kucak açıyor. Çimlerin üzerinde uzanıp yediğiniz enfes yemeğin üzerine kokteylinizi yudumlarken dinleyeceğiniz özenle seçilmiş house, lounge ve baleric soul müziklerin size vereceği keyfi keşke yazıyla anlatabilseydik!

 •  


  Arion Resort Hotel iş hayatınızda da yanınızda! Toplantı salonları, grup aktivitelerine uygun mekanları ve profesyonel mültimedya-sunum donanımlarıyla otelimiz toplantı ve organizasyonlarınız için de tam aradığınız yer. Yıldızlı otellerin kapalı toplantı salonlarından bıktıysanız, artık deniz ve bakımlı bahçelere bakan salonlarımızla tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Ayrıca 40cm kalınlığında ses geçirmez taş duvarları, müstahdem evi, özel mutfağı ve salonuyla VIP Süitlerimiz özel toplantılarınız için son derece elverişlidir.
  Ayrıca Otelimizde yapılan birçok düğün, doğumgünü partisi ve özel partilerde misafirlerimizin teşekürleri ve yüzlerindeki mutluluk bizim mutluluğumuz olmuştur.